Goplana Grześki Mini w czekoladzie 400g X7
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 859462_wielopak_7
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafle Grześki Mini w czekoladzie dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Typ | Wafel |
|---|---|
| Rodzaj/smak | Kakaowy |
| Dodatki | W czekoladzie ciemnej |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Czekolada 31,1% (w tym 0,1% w kremie) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], mąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 3%, skrobia ziemniaczana, emulgator: lecytyny (z soi); substancje spulchniające: węglany sodu i węglany amonu; sól, aromat. Produkt może zawierać orzechy laskowe i orzeszki arachidowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 530 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2212 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: