Goliard makaron familijny niteczki 400g
Wystaw opinię o produkcie
Niteczki 400g to makarony, które wytwarzane są metodą, ich składniki - to mąka z najlepszej polskiej pszenicy oraz jaja. Do produkcji tych makaronów używamy metody walcowanej. Są to produkty o wyśmienitych walorach smakowych i w przystępnej cenie. Kolekcję makaronów Familijnych poznasz w sklepie po charakterystycznych opakowaniach utrzymanych w kolorze słonecznej żółci wraz z logotypem marki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 414823
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Niteczki 400g to makarony, które wytwarzane są metodą, ich składniki - to mąka z najlepszej polskiej pszenicy oraz jaja. Do produkcji tych makaronów używamy metody walcowanej. Są to produkty o wyśmienitych walorach smakowych i w przystępnej cenie. Kolekcję makaronów Familijnych poznasz w sklepie po charakterystycznych opakowaniach utrzymanych w kolorze słonecznej żółci wraz z logotypem marki.
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny |
|---|---|
| Rodzaj | Nitki |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Maka makaronowa z PSZENICY zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 4,8% (odpowiada proporcji 1 jajo na 1 kg mąki) ,kurkuma - przyprawa roślinna (susz kłączy ostryżu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOLIARD SP. Z O.O. Ulica i numer: DŁUGA 6 Kod pocztowy i miasto: 42-290 ŁOJKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | gotować 3-4 min. w lekko osolonej wodzie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 414 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: