Golarka do odzieży Philips GC026/00
Wystaw opinię o produkcie
Natychmiastowe odnowienie starych ubrań:
- Usuwa zmechacenia z tkanin.
- Produkt odpowiedni do wszystkich ubrań.
- W zestawie 2 baterie AA firmy Philips.
Duża powierzchnia ostrzy pozwala na usuwanie zmechaceń z większego obszaru odzieży za jednym razem. Dzięki temu do przywrócenia ubraniom świeżego wyglądu potrzebna będzie mniejsza liczba ruchów.
Ostrza wykonują aż do 8800 obrotów na minutę , dzięki czemu skutecznie i szybko usuwają zmechacenia z odzieży.
Szczoteczka do czyszczenia ułatwia czyszczenie urządzenia po użyciu. W tym celu należy postępować zgodnie z informacjami podanymi w skróconej instrukcji obsługi znajdującej się w opakowaniu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 839392
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
|---|---|
| Pojemność pojemnika | 100 cm? |
| Zasilanie | 1,5 V |
| Moc | 0,001 W |
| Kolor | biały, niebieski |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: