Goat Farm ser kozi wędzony plastry 100g
Wystaw opinię o produkcie
Plastry sera z mleka koziego w poręcznym opakowaniu. Aromatyczny ser holenderski jest wykonany w 100% z koziego mleka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 680367
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Plastry sera z mleka koziego w poręcznym opakowaniu. Aromatyczny ser holenderski jest wykonany w 100% z koziego mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | SER kozi (83.5%) (pasteryzowane MLEKO kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka zwierzęca ), woda, sole emulgujące (polifosforany, fosforany sodu), skrobia kukurydziana, sól. Produkt może zawierać BIAŁKA MLEKA krowiego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Euroser Dairy Group Ulica i numer: UL. GEOLOGICZNA 20 Kod pocztowy i miasto: 02-246 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 378 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 318 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1336 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 3,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: