Gniazdo hermetyczne podwójne 2X2P+Z IP44 klapka biała GHS-2n
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 611145
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gniazdo hermetyczne podwójne 2X2P+Z IP44 klapka biała GHS-2n do montażu natynkowego. Dedykowane do montażu w miejscach narażonych na wodę, takich jak: kuchnie, łazienki, piwnice.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gniazdo elektryczne |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 118 x 70 x 43 mm |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Liczba otworów | 2 |
| Kolor | Biały |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: