Giana Oliwki zielone bez pestki 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Oliwki zielone bez pestki w słonej zalewie 200ml
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 795625
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oliwki zielone bez pestki w słonej zalewie 200ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 195 g |
| Składniki | oliwki 36% , woda , sól 5%, regulator kwasowości E270, przeciwutleniacz E300, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 70 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Pojemność | 200 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: giana sp. z o o ulica i numer: nowa 23 lok. 215 kod pocztowy i miasto: 05-500 piaseczno pl |
| Krótki opis marketingowy | Oliwki zielone bez pestki 200ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 597 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 145 kJ |
| Wielkość porcji | 195 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: