Gęsty typ grecki 3% 10 kg wiadro Figand
Wystaw opinię o produkcie
Grecki gęsty dzięki dodaniu oleju roślinnego posiada zaletę polegającą na większej termicznej stabilności tzn. długo pozostaje w zwartej konsystencji jako dodatek do sałatek, sosów. Nie waży się w ciepłych potrawach. Na zimno jako baza do sosów sałatkowych, na ciepło do zup i sosów i do sosów kebabowych, na słodko z dżemem lub owocami do naleśników i gofrów oraz innych deserów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 143263
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Grecki gęsty dzięki dodaniu oleju roślinnego posiada zaletę polegającą na większej termicznej stabilności tzn. długo pozostaje w zwartej konsystencji jako dodatek do sałatek, sosów. Nie waży się w ciepłych potrawach. Na zimno jako baza do sosów sałatkowych, na ciepło do zup i sosów i do sosów kebabowych, na słodko z dżemem lub owocami do naleśników i gofrów oraz innych deserów.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Mleko odtłuszczone pasteryzowane, tłuszcz roślinny: palmowy. skrobia modyfikowana, odtłuszczone mleko w proszku, substancje zagęszczające: guma guar, guma gellan; substancja konserwująca: sorbinian potasu, kultury bakterii jogurtowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 10 kg |
| Pojemność | 10 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 10,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zaklad mleczarski figand spółka z o.o. ulica i numer: kol. wawrzyszów 29 kod pocztowy i miasto: 26-625 wolanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 293 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: