Gerber Risotto z indykiem i warzywami dla dzieci po 12 miesiącu 250 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 915389_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Danie w delikatnym wydaniu to propozycja dla małego smakosza. Indyk, warzywa oraz ryż stanowią wyjątkową kompozycję smakową. Taki posiłek to również źródło cynku, który pomaga wspierać układ odpornościowy juniora.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
|---|---|
| Skład podstawowy | Cebula, Pietruszka, Marchew |
| Dodatki | Mięso |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Marchew (37%), przecier pomidorowy (28%), woda (użyta do przyrządzenia), mięso z indyka (8%), ryż (4,5%), cebula, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy niskoerukowy, pietruszka - natka , sól, oregano (0,1%) warzywa ogółem: 68,3% zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 360 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,63 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 243 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 609 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: