Garso Paluszki surimi Snow Crab 150 g
Wystaw opinię o produkcie
Chłodzone paluszki surimi Snow Crab. Produkt pasteryzowany. Dodatek do sałatek, przekąsek oraz dań kuchni azjatyckiej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 43502
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chłodzone paluszki surimi Snow Crab. Produkt pasteryzowany. Dodatek do sałatek, przekąsek oraz dań kuchni azjatyckiej.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: surimi (54%) (mięso ryby, cukier, stabilizatory: sorbitole, difosforany, trifosforany), woda, skrobia (zawiera pszenicę), białko jaj, olej rzepakowy, sól, cukier, aromat krabowy (1%) (zawiera skorupiaki i wzmacniacz smaku: e 635), aromaty, żółtko jaj, błonnik cytrusowy, barwniki: węglan wapnia, karminy, ekstrakt z papryki. |
|---|---|
| Skóra | Nie dotyczy |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno mielona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Łotwa |
| Zawartość netto | 150 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Pojemność | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Łotwa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Surimi |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Nickal Sp. z o.o. Ulica i numer: Marywilska 26 Kod pocztowy i miasto: 03-228 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 246 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 246 szt. |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 443 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E635 5’rybonukleotyd disodowy, E420 Sorbitol, E170 Węglan wapnia, E451 Trifosforany, E450 Difosforany |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: