Garnier Color Naturals 111 Superjasny popielaty blond, odżywcza farba do włosów
Wystaw opinię o produkcie
Farba do włosów Garnier Color Naturals Creme stworzona dla efektu długotrwałego koloru i pokrycia nawet do 100% siwych włosów: DZIAŁANIE • Farba zapewnia podwójną ochronę. • Dodaje włosom blasku i jedwabistej miękkości. • Odżywia i wygładza włókna. • Formuła wnika w strukturę włosa, by nadać im intensywny kolor. • Chroni odcień dla długotrwałego efektu koloryzacji. • Zapewnia nawet do 100% pokrycia siwych włosów. SKŁADNIKI • Kremowa formuła z kompozycją 3 olejków. EFEKT • Efekt bogatego i długotrwałego koloru. • Odżywione, bardziej miękkie, błyszczące i elastyczne włosy. • Nawet do 100% pokrycia siwych włosów.
Krem rozjaśnia włosy
Zapewnia włosom podwójną ochronę
Dba o jedwabistą miękkość i gładkość włókien
Odżywia i dodaje włosom blasku
Zwiększa ochronę w trakcie koloryzacji
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258110
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Farba koloryzująca |
|---|---|
| Trwałość | Trwała |
| Przeznaczenie | Włosy grube, Włosy cienkie, Włosy puszące się, Włosy delikatne, Włosy kręcone, Włosy wymagające prostowania, Włosy krótkie, Włosy długie |
| Tonacja koloryzacji | Odcienie blondu |
| Sposób użycia | Łatwy sposób na ulubiony kolor 1. Wlej mleczko utleniające i krem koloryzujący do niemetalowej miseczki i dokładnie wymieszaj. 2. Nałóż całość mieszanki za pomocą pędzelka. Przestrzegaj dokładnie czasu aplikacji i następnie spłucz. 3. Aby zakończyć koloryzację, nałóż na całą długość włosów pielęgnującą odżywkę z 3 olejkami. Pozostaw na kilka minut i następnie spłucz. Twoje włosy są pełne blasku, elastyczne i miękkie w dotyku. Przestrzegać instrukcji użycia. |
| Zawiera amoniak | Tak |
| W zestawie | Farba, Instrukcja użycia, Rękawiczki, Odżywka |
| Okres przydatności | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Skład | "aqua / water • cetearyl alcohol • behentrimonium chloride • peg-180 • cetyl esters • olea europaea fruit oil / olive fruit oil • argania spinosa kernel oil • vaccinium macrocarpon (cranberry) seed oil • helianthus annuus seed oil / sunflower seed oil • rosmarinus officinalis leaf extract / rosemary leaf extract • persea gratissima oil / avocado oil • butyrospermum parkii butter / shea butter • trideceth-6 • amodimethicone • isopropyl alcohol • hydroxyethylcellulose • citric acid • tocopherol • phenoxyethanol • chlorhexidine digluconate • cetrimonium chloride • linalool • benzyl alcohol • parfum / fragrance listy składników dla produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. zapoznaj się z listą składników na opakowaniu produktu, gdzie zawsze znajduje się najbardziej aktualna lista składników, aby upewnić się, że jest ona dla ciebie odpowiednia." |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: L'Oréal Polska Sp. z o.oUlica i numer: ul. Grzybowska 62Kod pocztowy i miasto: 00-844 Warszawa PL |
| Pojemność | 484 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wysokość warstwy palety | 17,4 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 240 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: