Garnek wysoki 22 cm Vesna Zwieger
Wystaw opinię o produkcie
VESNA to innowacyjne garnki wykonane z odlewanego aluminium, które jest najtrwalszym materiałem odpornym na odkształcenia, zmiany temperatury oraz długotrwałe użytkowanie. Wewnętrzna strona garnków pokryta jest niemiecką, 3-warstwową powłoką nieprzywierającą Greblon C3 z dodatkową powłoką zabezpieczającą, z kolei stronę zewnętrzną pokrywa silikonowy lakier żaroodporny, dzięki czemu zachowują one swój pierwotny wygląd przez bardzo długi czas. Garnków można używać na wszystkich rodzajach kuchenek, a stanowiący dno pełny dysk indukcyjny zwiększa wydajność energetyczną o około 40%. Dołączona do garnka pokrywka wykonana została ze szkła hartowanego a jej rant został wykonany z silikonu. Dzięki temu pokrywka doskonale przylega do naczynia i w połączeniu z otworem odprowadzającym nadmiar pary oraz uchwytem soft touch zapewnia optymalne warunki użytkowania. Garnek posiada dodatkową wylewkę dzięki której odcedzanie czy odlewanie zawartości stanowi idealne rozwiązanie użytkowe. Dzięki zastosowanym materiałom garnek jest jednolitą bryłą podobną do naczynia żeliwnego, ale zdecydowanie lżejszą i przez to wygodniejszą w użyciu. To wszystko powoduje, że garnek VESNA jest naczyniem typu All In One - w jednym naczyniu, możemy smażyć jak na patelni, dusić oraz gotować. Wszystkie produkty z serii VESNA można myć w zmywarce, jednak z uwagi na żywotność powłoki i jej właściwości nieprzywierające, nie jest to zalecane.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 225835
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 25,5 x 12,5 x 34,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Naczynie energooszczędne, Boczne lejki, Powłoka łatwa w czyszczeniu, Nienagrzewające się uchwyty, Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Trójwarstwowe dno |
| Pojemność naczynia | 4,5 l (dm?) |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach indukcyjnych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 2,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lovea distribution spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: elektronowa 2 kod pocztowy i miasto: 03-219 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Garnek, Pokrywka |
| Zawartość zestawu | 1x garnek 22cm + pokrywka |
| Rodzaj powłoki | Powłoka nieprzywierająca |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: