Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 70606-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 490 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Galareta[woda, żelatyna wieprzowa, ocet spirytusowy, sól spożywcza, warzywa suszone(marchew, pasternak, cebula, pietruszka nać), cukier, glukoza, maltodekstryna, ekstrakty drożdżowe, aromaty, barwnik: ryboflawina], filet drobiowy gotowany 30%(mięso drobiowe 71%, woda, izolat białka sojowego, stabilizatory: trifosforany, polifosforany; białko zwierzęce drobiowe, cukry: sacharoza, maltodekstryna; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, substancja zagęszczająca: karagen, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, stabilizatory: mleczan wapnia, octany sodu), marchew, pasternak, natka pietruszki. |
| Pojemność | 490 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-073-001 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SMAKMAK SP. Z O.O.Ulica i numer: Balonowa 7aKod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: