Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 330563-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Galareta [woda, żelatyna wieprzowa, ocet spirytusowy, sól spożywcza, warzywa suszone(marchew, pasternak, cebula, pietruszka nać), cukier, glukoza, maltodekstryna, ekstrakty drożdżowe, aromaty, barwnik: ryboflawina], mięso z kurczaka gotowane 30%( mięso drobiowe 74%, woda, białko sojowe; stabilizator: trifosforan; substancja zagęszczająca: karagen; cukry (maltodekstryna, sacharoza); białko drobiowe (kurczak); stabilizatory: mleczan wapnia, octany sodu.), marchew, pasternak, natka pietruszki. |
| Pojemność | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-073-001 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SMAKMAK SP. Z O.O.Ulica i numer: Balonowa 7aKod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: