GRAAL Filety z makreli w pikantnym sosie pomidorowym z chili 170g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 817817
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
GRAAL Filety z makreli w pikantnym sosie pomidorowym z chili 170g
Parametry produktu
| Składniki | Filety ze makreli (60%) (scomber scombrus; złowione w morzu: północno-wschodni atlantyk fao27; narzędzie połowowe: włoki pelagiczne (otm), okrężnice (ps))**, pikantny sos pomidorowy (40%) - woda, koncentrat pomidorowy (25%), cukier, olej rzepakowy, ekstrakt papryki, sól, papryka chili (0,6%), cebula, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt pieprzu, substancja zagęszczająca (guma guar), czosnek suszony. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Podobszar: Skagerrak, Kattegat, Sund, Morze Bełtów i Morze Bałtyckie (Podobszar III) |
| Rodzaj narzędzia połowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 224 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 930 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: