GOYA Papryka Piquillo z czosnkiem pieczona bez skórki 314 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 265930_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Papryka PIQUILLO to odmiana papryki z Peru. Są to malutkie pieczone papryczki, które są doskonałą przekąską. Mają słodkawy smak i intensywny aromat.
Są idealne do farszu z owoców morza, mięsa czy serów.
By zachować właściwości i kształt papryki, są one zbierane i paczkowane ręcznie.
Zanim zostaną zapakowane, piecze się je w specjalnym piecu drzewnym, dzięki czemu nie tracą swojego wyjątkowego smaku ani aromatu. Najczęściej są sprzedawane w puszkach lub słoikach
Parametry produktu
| Składniki | Papryka, woda, czosnek, cukier, sól, stabilizator: chlorek wapnia i regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
|---|---|
| Typ (antipasti) | Warzywa marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 314 ml |
| Waga netto po odcieku | 250 g |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PHZ Profit Sp. z o.o. Ulica i numer: Gdańska 119 Kod pocztowy i miasto: 85-022 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1 g |
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 167 kJ |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0,51 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: