Funtastic Tortilla grillowana 4x25cm 250g
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5906425171194
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 88845
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wrapy Funtastic od Develey to pyszne, pszenne tortille. Doskonałe jako szybka przekąska w formie kanapki z ulubionym nadzieniem, czy też podstawa burritos i fajitas. Wrapy idealnie sprawdzą się podczas spotkań ze znajomymi oraz gdy nie masz czasu na gotowanie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | Mąka pszenna (69%), woda, olej rzepakowy, stabilizator: glicerol; gluten pszenny, regulator kwasowości: kwas jabłkowy; sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; substancja spulchniająca: węglany sodu; glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; środek do przetwarzania mąki: l-cysteina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w zamkniętym opakowaniu (zalecana temperatura 15-25°c) i spożyć w ciągu 4 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,69 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 34 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 324 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 203 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1367 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 854 kJ |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: