Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 9626-N_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa dojrzewająca, wyprodukowana w Hiszpanii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowane ze 140g mięsa wieprzowego składniki: mięso wieprzowe z ue (w tym boczek wieprzowy 94%), sól, maltodekstryna, cukier, substancja utrzymująca wilgoć: e420; przyprawy, stabilizator: e452i; przeciwutleniacz: e301; substancje konserwujące: e326, e250. osłonka wieprzowa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 160 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1576 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 32,3 g |
| Zawartość soli | 3,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,3 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: