Frupp owoce liofilizowane Borówka 15g
Wystaw opinię o produkcie
Chrupiące,pyszne,lekkie i pożywne owoce. Soczysty mak świeżej borówki bez konserwantów i barwników
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 276317
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chrupiące, pyszne, lekkie i pożywne owoce borówki po liofilizacji. Soczysty mak świeżej borówki bez konserwantów i barwników
Parametry produktu
| Zawartość netto | 15 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Liofilizowana borówka |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-064-079 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: celiko s.a. ulica i numer: św. antoniego 71 kod pocztowy i miasto: 61-359 poznań pl |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 55 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1547 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 232 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawartość błonnika 15%, produkt dla vegan |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: