Frosch Limonkowy płyn do mycia naczyń 750 ml.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 353739
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dogłębnie czyści naczynia, zostawiając połysk.
Formuła z limonką skutecznie usuwa tłuszcz i brud.
Testowany dermatologicznie, pH neutralne dla skóry.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Do specjalnych pojemników na odpady wrzucaj wyłącznie puste opakowania.
Parametry produktu
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, środek konserwujący (sodium benzoate), kompozycje zapachowe. pozostałe składniki: olejek cytrynowy, barwnik kosmetyczny. |
|---|---|
| Zapach | limonkowy |
| Sposób użycia | Zalecana dawka na 5 litrów wody do zmywania naczyń: brudne: 3 ml (¾ łyżeczki), bardzo brudne: 5 ml (1 1/4 łyżeczki). rada: przestrzeganie zaleceń dozowania pomaga zminimalizować zużycie energii i wody oraz zmniejsza jej zanieczyszczenie. |
| Wydajność | Wydajność wynosi od 150 do 250 zmywań, w zależności od poziomu zabrudzenia naczyń i użytej dawki płynu. |
| Kompleks chroniący skórę | Tak |
| Hipoalergiczny | Tak |
| Biodegradowalny | Tak |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Dodaj dodatkowe załączniki z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa (można dodać kilka załączników) | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/32/9/1332960.pdf |
| Oświadczam, że produkt posiada deklarację zgodności UE | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/32/9/1332960.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/32/9/1332959.pdf |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| EU Eco - Data ważności certyfikatu | 2026-12-31 |
| EU Eco Certyfikat - załącznik | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/32/9/1332961.pdf |
| EU Eco etykieta | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: werner & mertz delta polska sp. z o.o. ulica i numer: londyńska 4/3 kod pocztowy i miasto: 03-921 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 750 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Frosch limonkowy płyn do mycia naczyń 750 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: