Freezco Sandacz filet ze skórą 170-230g/szt 4kg/5kg IQF 20% glazury mrożony
Wystaw opinię o produkcie
Filety świeże z sandacza, ze skórą, rozmiar 170 – 230 g, glazura 20%, IQF, mrożone
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 791035
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Filety świeże z sandacza, ze skórą, rozmiar 170 – 230 g, glazura 20%, IQF, mrożone
Parametry produktu
| Składniki | Sandacz (sander lucioperca (=*stizostedion lucioperca) |
|---|---|
| Gatunek ryby | Sandacz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Filety |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kazachstan |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 20 % |
| Metoda produkcji | Złowione w wodach śródlądowych |
| Obszar połowu (FAO) | Azja - wody śródlądowe |
| Stopień obrania | Skóra |
| Stopień rozdrobnienia | Filet |
| Część ryby | Filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Sieci niewody |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Sander lucioperca |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 170 - 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 5,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: freezco sp. z o. o. ulica i numer: marszałkowska 126/134 kod pocztowy i miasto: 00-008 warszawa pl |
| Masa netto (bez glazury) | 4 kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 84 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 353 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: