Frankfurterki serowe 240 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt stałowagowy , waga opakowania zbiorczego netto 3,120 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 155234
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (70%), ser radamer -10,6% (mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: karoteny), woda, białko sojowe, skrobia, sól, błonnik grochowy, skrobia modyfikowana, przyprawy, białko wieprzowe kolagenowe, stabilizator: trifosforany; wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'- rybonukleotydy disodowe; regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu; substancja zagęszczająca: karagen; aromaty, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład przetwórstwa mięsnego "jbb" import-eksport józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: