Frank & Oli Smoothie Cookie ciastko owsiane z nadzieniem z kokosa, ananasa i mango 50 g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 67891_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Frank & Oli Smoothie Cookie ciastko owsiane z nadzieniem z kokosa, ananasa i mango 50 g
Parametry produktu
| Smak | Ananasowy, Mango, Kokosowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Bezglutenowe płatki owsiane 40 %, błonnik z korzenia cykorii, miazga kokosowa 14 %, nadzienie 25 % (miazga kokosowa 36 %, błonnik z korzenia cykorii, suszony zagęszczony sok ananasowy 5 %, suszony zagęszczony sok mango 3 %, sok z cytryny, emulgator: lecytyna z rzepaku, aromaty: kurkuma), emulgator: lecytyna z rzepaku, sól himalajska. produkt może zawierać nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy i mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-099-026 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frank&oli sp. z o.o. ulica i numer: lisia 31 kod pocztowy i miasto: 05-270 marki pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 250 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 13,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 199 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1680 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 840 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,5 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: