Forma tortownica prostokątna 34x24x7,5 cm Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Formy do pieczenia od Altom Design, wykonane zostały z wysokiej jakości stali węglowej, dzięki czemu są trwałe. Pokryte powłoką non-stick posiadają właściwości nieprzywierające. Ciekawy design i „efekt wyglądu kamienia” sprawia, że formy te doskonale wpasują się w tradycyjne, jak i nowoczesne kuchenne wnętrze.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 863079
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Blacha do pieczenia |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal węglowa |
| Temperatura maksymalna | 230 °C |
| Kolor | Szary |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Wymiary (SxWxG) | 39 x 7,5 x 27,5 cm |
| Cechy produktu | Można używać w piekarniku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: