Flora Original 400g
Wystaw opinię o produkcie
Tłuszcz roślinny do smarowania 35%. Flora jest w 1% roślinna, wegańska, a teraz już bez oleju palmowego. To źródło Omega 3 i Omega 6. Zawiera witaminę E, a zawarte w niej kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzą z oleju lnianego, natomiast kwasy omega-6 pochodzą z oleju słonecznikowego. Ich spożywanie, w ramach zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, a tym samym wspierać zdrowie serca.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 894062
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Tłuszcz roślinny do smarowania 35%. Flora jest w 100% roślinna, wegańska, a teraz już bez oleju palmowego. To źródło Omega 3 i Omega 6. Zawiera witaminę E, a zawarte w niej kwasy tłuszczowe omega-3 pochodzą z oleju lnianego, natomiast kwasy omega-6 pochodzą z oleju słonecznikowego. Ich spożywanie, w ramach zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, a tym samym wspierać zdrowie serca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do smarowania |
| Składniki | Składniki: woda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, lniany), tłuszcz kokosowy, sól (0,5%), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, witaminy (A, D). |
| Zawartość tłuszczu | 35 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 315 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1295 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 67 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 800 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 8 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: