Fit Truskawka Malina Wiśnia 225g Sante
Wystaw opinię o produkcie
Płatki Fit należą do nowej rodziny produktów śniadaniowych Sante „100% składników pochodzenia . Nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, substancji konserwujących, spulchniających czy wzmacniaczy smaku.
To smakowite połączenie opiekanych pełnoziarnistych płatków jęczmiennych i ryżowych z dużymi kawałkami liofilizowanych: słodkiej truskawki, aromatycznej maliny i kwaskowej wiśni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 373849
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Płatki Fit należą do nowej rodziny produktów śniadaniowych Sante „100% składników pochodzenia . Nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, substancji konserwujących, spulchniających czy wzmacniaczy smaku.
To smakowite połączenie opiekanych pełnoziarnistych płatków jęczmiennych i ryżowych z dużymi kawałkami liofilizowanych: słodkiej truskawki, aromatycznej maliny i kwaskowej wiśni.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Smak | Malinowy, Truskawkowy, Wiśniowy |
| Zawartość netto | 225 g |
| Składniki | Płatki zbożowe z pełnego ziarna 76,6% (pszenne, ryżowe), suszone owoce 18,6% w zmiennych proporcjach [rodzynki (rodzynki, olej bawełniany, lub/i olej słonecznikowy, lub/i olej rzepakowy), daktyle (daktyle, mąka ryżowa)], zagęszczone soki owocowe 3% (jabłkowy, wiśniowy), liofilizowane owoce 0,6% w zmiennych proporcjach (malina, truskawka, wiśnia), sól morska, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1376 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | - |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 23 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 265 mg/100g |
| Magnez | 91,7 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 24 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 5,3 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 33 %RWS |
| Potas | 383 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 19 %RWS |
| Cynk | 2,3 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 38 %RWS |
| Żelazo | 3,6 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 26 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: