'Finlandia wódka 40% 500 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 42406_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Finlandia® Vodka bez wątpienia może wyznaczać najwyższe standardy. składniki, pochodzące z wyjątkowego miejsca na ziemi, z Finlandii, tworzą jej doskonale czysty, neutralny smak. To efekt użycia źródlanej, polodowcowej wody i najwyższej klasy jęczmienia sześciorzędowego. Krótki, ale intensywny sezon wzrostu w kraju słońca północy jest doskonały do jego uprawy. Woda, której używamy do tworzenia Finlandia® Vodka, pochodzi z polodowcowych źródeł i jest po prostu idealna – nie wymaga żadnych ulepszeń. Krystaliczną czystość zapewnia jej najdoskonalszy, filtr, utworzony ze złóż skał i piasków uformowanych około 10 000 lat temu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Aperitif, Baranina, Cielęcina, Dania jarskie, Dania pikantne, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Mięso czerwone, Owoce morza, Pasztety, Ryby, Sushi |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Finlandia® Vodka bez wątpienia może wyznaczać najwyższe standardy. składniki, pochodzące z wyjątkowego miejsca na ziemi, z Finlandii, tworzą jej doskonale czysty, neutralny smak. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: