'Finca El Puig czerwone wytrawne 15% 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
Wino czerwone, wytrawne. To unikalne, limitowane wino pochodzi ze stuletnich winorośli. Ich owoce cechuje wyjątkowa mineralność, niemożliwa do uzyskania w innym, niż Priorat, miejscu na Ziemi. Kolor czerwono-fioletowy. W aromacie tego majestatycznego wina znajdziemy czerwone i czarne owoce, leśne zioła i minerały. Smak doskonale zbalansowany, o idealnej strukturze. Delikatne i dojrzałe taniny z dębem i wysoką mineralnością. Idealne do wszystkich grillowanych mięs, zwłaszcza wołowiny i jagnięciny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 201097
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Syrah/Shiraz, Garnacha/Grenache |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Jagnięcina, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm?) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Hiszpania |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o.Ulica i numer: Hryniewieckiego 1Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: