Filiżanka/spodek 200ml niedekorowane Regular
Wystaw opinię o produkcie
Linia Regular to kolekcja wykonana z porcelany w delikatnym i bardzo uniwersalnym kremowym kolorze i modnym, kwadratowym kształcie naczyń. Nowoczesny styl zastawy został podkreślony linią talerzy i salaterek, które mają geometryczny, lekko zaokrąglony kształt. Kwadratowa forma talerzy i salaterek idealnie współgra z obłym kształtem filiżanek czy czajnika. Wysoka jakość, idealnie wykończenie i gładkie szkliwo to podstawowe atuty linii Regular. Kolekcja dostępna jest na sztuki, dzięki czemu możemy dowolnie łączyć i kompletować poszczególne elementy, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego domowego stołu. Zastawę można myć w zmywarkach oraz używać w kuchenkach mikrofalowych
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 569900
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 2 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Kolor | Kremowy |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 13 x 8 x 13 cm |
| Zawartość zestawu | 1x filiżanka, 1x spodek |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: