Filiżanka 200ml ze spodkiem 15cm w opasce Bella porcelana kremowa
Wystaw opinię o produkcie
Klasyczna, elegancka porcelana Bella od Altom Design udekoruje każde wnętrze
Linia porcelany Bella wyróżnia się ciepłym, kremowym odcieniem porcelany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 292074
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 200 ml |
| Kolor | Kremowy |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość używania w mikrofali |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Filiżanka |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 7 x 15 cm |
| Zawartość zestawu | 1x filiżanka, 1x spodek |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: