Filety z Makreli w Sosie Meksykańskim w Puszce Konserwa - Fisherking 170 g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 959852_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Filety z makreli w sosie meksykańskim 170g Fisherking
Parametry produktu
| Składniki | filety z makreli 50% [makrela {Scomber scombrus (A*), obszar połowu: Północno-Wschodni Atlantyk FAO27}, {Scomer japonicus (B*), obszar połowu: Ocean Spokojny FAO61}], sos meksykański 45% [woda, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, przyprawy, warzywa suszone (marchew, seler, cebula, por, natka pietruszki), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat papryki], kukurydza, marynowana fasola czerwona (fasola czerwona, woda, ocet spirytusowy, sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja słodząca: sacharyny). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Contimax SA Ulica i numer: Partyzantów 12C Kod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 680 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: