Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698007303
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Chrupkie pieczywo kukurydziano - ryżowe to lekki zamiennik chleba lub przekąska.
Składniki
krem mleczny 30% ( tłuszcz roślinny, pełne mleko w proszku 6,5%, dekstroza, cukier, laktoza, emulgator: lecytyna sojowa; aromaty ), skrobia kukurydziana, cukier, tłuszcz roślinny, mąka kukurydziana, kakao 5,2%, mąka sojowa, skrobia ziemniaczana, pełne mleko w proszku, sól, substancje spulchniające: woorowęglan sodu, wodorowęglan amonu.
Alergeny
MLEKO
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1611/380 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 8.4 g |
| Błonnik | 2.3 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 1.4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: