Felix Popcorn do mikrofalówki Ser 90 g
Wystaw opinię o produkcie
Popcorn maślany, do prażenia w kuchence mikrofalowej
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 791769
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Popcorn maślany, do prażenia w kuchence mikrofalowej
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Serowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | ziarno kukurydzy (71%), olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa; ser w proszku 0,2% (zawiera mleko), barwnik: karoteny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. Rozłóż torebkę i włóż do mikrofali napisem UP do góry. 2. Nasłuchuj odgłosów prażenia. 3. Ostrożnie wyjmij torebkę i wstrząśnij. 4. Otwórz, uważając na gorącą parę. 5. Miłego oglądania filmu! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 439 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 132 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 548 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: