Felix Pistacje smażone solone 180g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 366194
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pistacje prażone, solone
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy, Solone |
|---|---|
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pistacje, sól (1,2%) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: intersnack poland sp. z o.o. ulica i numer: centralna 2 kod pocztowy i miasto: 32-090 niedźwiedź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Źródło fosforu, nienasyconych kwasów tłuszczowych |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 640 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2648 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 795 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 54 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 6,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 500 mg/100g |
|---|---|
| Fosfor (%RWS) | 71 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: