Fasola biała Canellini 2650 ml Helcom
Wystaw opinię o produkcie
Doskonała do sałatek, zup i innych dań.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 228163
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola biała |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | fasola biała, woda, sól, przeciwutleniacz – kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Pojemność | 2650 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Greek Trade Sp. Z o.o.Ulica i numer: Tadeusza Śliwiaka 14Kod pocztowy i miasto: 30-797 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: