Fantasia Wiśnia 118g
Wystaw opinię o produkcie
Jogurt kremowy z wiśniami - 11,5% owoców.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 878553
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Danone Fantasia jogurt kremowy z wiśniami znajduje się w dwufazowym kubeczku. Zdecyduj, jak chcesz go zjeść - wymieszaj kremowy jogurt z wiśniami lub zjedz je osobno. To Twoja chwila przyjemności. Delektuj się Danone Fantasia tak, jak lubisz najbardziej - to przepyszna przekąska o każdej porze dnia!
Odłóż na moment swoje codzienne obowiązki i pozwól sobie na chwilę przerwy. Celebruj moment przyjemności i znajdź swój ulubiony smak Danone Fantasia.
Moja Fantasia. Moja chwila.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy |
| Składniki | Składniki: mleko odtłuszczone, wsad owocowy (wiśnie 11,9 %, cukier, skrobia modyfikowana, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, cytryniany sodu; koncentrat soku z hibiskusa i z marchwi, substancje zagęszczające: karagen, guma ksantanowa; aromat), śmietanka, cukier, żywe kultury bakterii jogurtowych, mleko odtłuszczone w proszku. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 118 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 507 kJ |
| Wielkość porcji | 118 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 15,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,9 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: