Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 862534
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Chrupiąca i aromatyczna cebula prażona Fanex to świetny dodatek do wielu różnych dań. Sprawdzi się zarówno w klasycznym wydaniu, jako posypka do burgerów czy hot-dogów, ale także jako składnik sosu do sałatek, dodatek do domowych pierogów, smalczyku czy gęstych sosów mięsnych. Cebula prażona Fanex jest przygotowywana w taki sposób, aby zachować pełnię swojego smaku i aromatu, a zarazem chrupkość charakterystyczną wyłącznie dla tego dodatku. Warto wybrać ją nie tylko do przygotowywania dań, ale również do eksperymentów kulinarnych – odkrywaj nowe smaki i komponuj własne potrawy z cebulą prażoną Fanex!
Parametry produktu
| Smak | Cebula |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cebula 76%, olej palmowy, mąka PSZENNA, sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Krótki opis marketingowy | Fanex Cebula prożona 1kg |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 610 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2530 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: