Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 372203
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sos warzywny z dodatkiem papryki
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pikantny |
| Smak | Pikantny, Pomidorowy, Paprykowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia, bez dodatkowego przetwarzania lub jako półprodukt. |
| Składniki | Woda, koncentrat pomidorowy, cukier, sos chili sriracha 6,5% (chili 61%, cukier, czosnek, sól , woda, regulator kwasowości: kwas octowy (e260),kwas cytrynowy (e330), wzmacniacz smaku: glutaminian sodu (e621), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa (e415), substancja konserwująca: sorbinian potasu (e202)), skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, granulaty warzyw (w tym papryka granulowana 1,7%, cebula granulowana 0,25%), czosnek suszony, substancje zagęszczaające (guma guar, guma ksantanowa), koncentrat soku z cytryny, ekstrakt czosnku, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fanex sp. z o.o. ulica i numer: radonice 5a kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 327 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: