Fanex Sos czosnkowy 950g
Wystaw opinię o produkcie
Aromatyczny, delikatny, kremowy sos odpowiedni do potraw z ryb, ziemniaków i wszelkiego rodzaju pieczeni z mięsa. Jego wyraźny smak zaspokoi najbardziej wybredne podniebienia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 403899
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Czosnkowy |
| Smak | Czosnkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do grilla;Do mięs;Do pizzy;Do ryb;Do sałatek;Do każdego rodzaju potraw |
| Składniki | Olej rzepakowy, woda, cukier, musztarda (woda, GORCZYCA, ocet spirytusowy, cukier, sól), ocet spirytusowy, MLEKO w proszku odtłuszczone, sól, ekstrakt czosnku i czosnek granulowany (1,1%), skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, barwnik (karoteny), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA). |
| Zawartość netto | 950 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o.Ulica i numer: Radonice 5AKod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: