Fanex Paluszki z makiem 100 g X30
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 13531_wielopak_30
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Paluszki z makiem to łagodna przekąska, którą kochają zarówno dorośli, jak i dzieci. Pasują jako uzupełnienie deski serów i wędlin, świetnie smakują z sosami Fanex lub solo. Są perfekcyjnie chrupkie i obsypane idealną ilością maku – zawsze warto mieć je w kuchni, zwłaszcza wtedy, gdy wpadają niespodziewani goście!
Paluszki żerańskie z makiem sprawdzą się jako przekąska podczas spotkań ze znajomymi, w trakcie oglądania meczu czy do chrupania przy filmie. Zabierz je na piknik, na grilla, na imprezę – czyli wszędzie tam, gdzie może najść Cię ochota na małe co nieco.
Parametry produktu
| Typ | Paluszki |
|---|---|
| Smak | Z makiem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka PSZENNA, skrobia ziemniaczana, cukier, mak (3%), olej rzepakowy, drożdże, mąka słodowa JĘCZMIENNA, sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy, wodorowęglan amonu), aromat, substancja glazurująca (wodorotlenek sodu). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1909 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 10,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Cukry | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: