FP.MAKARON CYTRYNOWY 250G
Wystaw opinię o produkcie
Makaron spaghetti z dodatkiem atramentu z mątwy
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 170135
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Makaron spaghetti z dodatkiem atramentu z mątwy
Parametry produktu
| Typ | Z dodatkami, Z semoliny (durum), Pszenny |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum, jaja 19,4%, limonka 1%, woda. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Czas gotowania: 6-8 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 374 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1587 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 12,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
| Skrobia | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: