FJK TUŃCZYK STEK 2x80gr w chilli X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 64223_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
TUŃCZYK STEK 2x80g w chilli
Parametry produktu
| Składniki | tuńczyk, olej słonecznikowy, sól, aromat chili |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 160 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 104 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Giana Sp. z o o Ulica i numer: Nowa 23 lok. 215 Kod pocztowy i miasto: 05-500 Piaseczno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 80 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: