FIT & EASY SAŁATKA ACTIVE CATERING 500G X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 368520_wielopak_8
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Parametry
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Warzywa w zmiennych proporcjach: endywia escarola, endywia frisee, cykoria radicchio, rukola |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Producent: | green factory sp. z o.o. ulica i numer: zdunowo 48 kod pocztowy i miasto: 09-142 załuski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 14 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: