FILET Z PIERSI KURCZAKA 180-200 G, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 2,5 KG
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 54405
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Element z kurczaka obejmujący mięsień piersiowo-powierzchniowy, bez przylegającej skóry, w całości lub podzielony na części, mięsień pozbawiony skóry, kości, chrząstek i ścięgien.
Parametry produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Klasa | I |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Filet z piersi kurczaka |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,2 - 2,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: