FILET Z PIERSI KURCZAKA, MIĘSNE SPECJAŁY VACUUM ok. 2,5 KG
Wystaw opinię o produkcie
Element z kurczaka obejmujący mięsień piersiowo-powierzchniowy, bez przylegającej skóry, w całości lub podzielony na części, mięsień pozbawiony skóry, kości i ścięgien.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 521208
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek drobiu | Kurczak |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Pierś |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Sposób konserwacji | Chłodzone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mięso drobiowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Stopień rozdrobnienia | Cięte |
| Waga jednostkowa brutto | 2,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,2 - 2,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: