FILET Z PIERSI KACZKI PEKIN ZE SKÓRĄ KLASA A, PRODUKT GŁĘBOKO MROŻONY DROSED KALIBER 500 G
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 649190
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Filet z piersi kaczki Pekin ze skórą, klasa A, produkt głęboko mrożony kaliber 500 g
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kaczka |
|---|---|
| Klasa | A |
| Skóra | Ze skórą |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Filet z piersi kaczki pekin ze skórą 100 % |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kraj chowu | Polska |
| Kraj uboju | Polska |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 500 - 550 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drop s.a. ulica i numer: al wojska polskiego 1 kod pocztowy i miasto: 63-500 ostrzeszów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: