FALA Wąż prysznicowy 1,5 m
Wystaw opinię o produkcie
Wąż prysznicowy 75553 został wykonany ze stali nierdzewnej, posiada pojedynczy oplot, długość 150 cm oraz standardowy gwint G 1/2.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 232499
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wąż prysznicowy 75553 został wykonany ze stali nierdzewnej, posiada pojedynczy oplot, długość 150 cm oraz standardowy gwint G 1/2.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) | 20 x 17 x 2 cm |
| Rodzina kolorów | Srebrny |
| Średnica | 5 mm |
| Rozmiar przyłączy | 5 mm |
| Materiał wykonania | chrom, stal |
| Liczba sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TOYA S.A. Ulica i numer: Sołtysowicka 13-15 Kod pocztowy i miasto: 51-168 Wrocław PL |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: