Extra Cienkie Wafle Ryżowe z Solą Himalajską 110g Sante X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 375004_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafle ryżowe z solą himalajską extra cienkie Sante to wafle bez glutenu. Są wypiekane z pełnego ziarna ryżu brązowego dostarczającego cennych składników odżywczych, z dodatkiem ryżu białego. To najwyższej jakości wafle w 100% bez sztucznych dodatków – bez substancji konserwujących, bez sztucznych aromatów i barwników, bez emulgatorów i spulchniaczy. Wafle ryżowe z solą himalajską extra cienkie to wafle bez cukru dodanego. Zawierają błonnik pokarmowy
Parametry produktu
| Rodzaj | Ryżowe |
|---|---|
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | ryż 99,4% (brązowy, biały) sól himalajska 0,6% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 110 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1548 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: