Extra Cienkie Wafle Kukurydziane 120g Sante X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 645743_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafle kukurydziane extra cienkie to najwyższej jakości wafle w 100% bez sztucznych dodatków – bez substancji konserwujących, bez sztucznych aromatów i barwników, bez emulgatorów i spulchniaczy. Nie zawierają glutenu. Wafle kukurydziane extra cienkie są kontrolowane na nieobecność GMO. Wafle kukurydziane extra cienkie mają niską zawartość cukrów. Zawierają błonnik pokarmowy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Kukurydziane |
| Składniki | Kukurydza 89,4% (grys kukurydziany, ziarno kukurydzy), ryż biały, sól himalajska. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1657 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 249 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 0,67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,06 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 81 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: