Excellence Syrop o smaku wiśniowym Serwetka 430 ml. suplement diety
Wystaw opinię o produkcie
To syrop dla tych, którzy cenią słodko - cierpki smak tych owoców! Syrop może posłużyć nie tylko do zmieszania z wodą i stworzenia pysznego napoju, ale również - jako dodatek do słodkich potraw oraz herbaty. Głęboki, ciemnoczerwony kolor oraz mocny aromat to jego dodatkowe atuty!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 982124
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Pojemność | 430 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Wiśniowy |
| Składniki | Cukier (s)* i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (gf)*, soki owocowe 20% (aroniowy 18%, wiśniowy 2%) z zagęszczonych soków owocowych, woda, zagęszczony sok z czarnej marchwi, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina c (kwas l-askorbinowy), aromaty. *litery s i/lub gf umieszczone przy numerze partii oznaczają użyty składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: excellence sa ulica i numer: lipa 20a kod pocztowy i miasto: 95-010 stryków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: