Excellence Syrop malinowy. Zawiera źródło witamin B6 i B12. - WITALNOŚĆ 320 ml . SUPLEMENT DIETY X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 824014_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Pojemność | 320 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Słodki, Malinowy |
| Składniki | Sok malinowy z zagęszczonego soku malinowego (50%),cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), zagęszczony sok aroniowy, aromat, kompleks witamin (witamina B6 i witamina B12), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Excellence SAUlica i numer: Lipa 20AKod pocztowy i miasto: 95-010 Stryków PL |
| Krótki opis marketingowy | Nasz syrop zawiera aż 50% soku malinowego. Doskonale smakuje z zimnymi, jak i ciepłymi napojami. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: